http://kyrktorget.se/functions/create_rss.php?cal_id=2330 EFS Sidensjö - Kalender Aktiviteter för EFS Sidensjö 4017-81302592 <![CDATA[Veckomässa på EFS.]]> Tue, 28 Nov 2017 19:00:00 CET 4017-81302591 <![CDATA[Gudstjänst på EFS. Bo Almström, Emelie Almgren. Månadsgåva, servering.]]> Sun, 26 Nov 2017 11:00:00 CET 4017-81302590 <![CDATA[Café på Betania.]]> Sun, 19 Nov 2017 18:00:00 CET 4017-81302589 <![CDATA[Gudstjänst på Betania. Nattvard, månadsoffer.]]> Sun, 12 Nov 2017 11:00:00 CET 4017-81302588 <![CDATA[Quiz på EFS. Lättsmält, roligt, angeläget. Alla hjärtligt välkomna. Vi quizar i grupp.]]> Tue, 07 Nov 2017 19:00:00 CET 4017-80586063 <![CDATA[Bönedygn 27-29 oktober.Fredag 19:00 Bönedygnsstart på Betania.Fredag 20:00 till Lördag 19:00, bönetimmar på EFS.Lördag 19:00. Bönedygnsavslutning på EFS, Sidensjökören, månadsgåva. Söndag 05:00-16:00 bönetimmar i hemmen.Söndag 18:00 Reformationsmässa i Sidensjö kyrka]]> Fri, 27 Oct 2017 00:00:00 CEST 4017-78799965 <![CDATA[Cafékväll på EFS. Ida. Sång av Tilltro. Inbj. Birgitta Sedin o Gunilla Sjölander.]]> Tue, 10 Oct 2017 18:00:00 CEST 4017-78799964 <![CDATA[Vi äter tillsammans på Betania. Anmälan senast 4 oktober till Ewy Odén 0660-263039]]> Sat, 07 Oct 2017 18:00:00 CEST 4017-78799963 <![CDATA[Gudstjänst på Betania. HHN, månadsoffer]]> Sun, 01 Oct 2017 11:00:00 CEST 4017-78799961 <![CDATA[Gemensam bön på EFS]]> Tue, 26 Sep 2017 19:00:00 CEST 4017-78799962 <![CDATA[Cafékväll på Betania]]> Sun, 24 Sep 2017 18:00:00 CEST 4017-78799960 <![CDATA[FG-PG start på EFS]]> Thu, 21 Sep 2017 18:30:00 CEST